Atletický 3boj

news img

Asociace školních sportovních klubů v Přerově oslovila naši školu se sportovní tradicí, zda bychom neuspořádali atletický trojboj pro žáky 4.-5. tříd - letos jako nepostupový nultý ročník, hlavně pro zjištění zájmu škol.

A zájem byl obrovský! 10 škol vyslalo své mladé zástupce do sbírání bodů pro družstvo. To je tvořeno dvěma dívkami a dvěma chlapci. Všichni absolvují běh na 50 m;  skok daleký z místa odrazu a hod míčkem. Vše je ukončeno čtvrtou bodovanou disciplínou a to štafetou 4x60 m, čímž se trochu devalvuje název soutěže. Do Hranic přijelo 69 dětí, časový harmonogram zachránila 2 dálkařská doskočiště, aby na nich mohla souběžně proběhnout časově nejnáročnější disciplína. Nejvíce bodů "posbírala" naše škola! Družstvo ve složení Romana Odstrčilová, Eliška Brodnaňová, Vojtěch Potíška a Dominik Šamánek se ukázalo jako nejvyrovnanější a byť před závěrečnou štafetou drobně ztrácelo na první místo, štafetový kolík doneslo do cíle v nejrychlejším čase ze všech týmů. Romča Odstrčilová dokonce vyhrála sprint i skok daleký a to i mezi chlapci! Naznačila tím vyučujím, že po atleticky úspěšné sestře Báře, bude možná i ona občas chybět v lavici z důvodu účasti na moravském či republikovém mistrovství.

Velký dík patří technické četě z 9.B (viz. foto), kteří závody nebrali jen jako příjemnou náhradu za vyučování, ale byli opravdu pomocnou rukou.

 

-haš-

 

Fotogalerie

.

 .

.

 .

.

 .

.

 .

.

 .

.

 .

.

 .

.

 .

.

 .

 
Vloženo: 30. 09. 2019       Stránka: Novinky

Urvali jsme to vůlí a srdcem

Loni jsme v okrskovém kole  vyhráli skupinu. Letos - bez registrovaných hráčů - jsme v sestavě tvořené všemi, kteří navštěvují florbalový zájmový útvar, přijížděli s ambicí dobrého dalšího tréninku a odjížděli... s vítězstvím ve skupině a postupem do okresního kola!

11. 11. 2019   Novinky   Více zde

Astronomická olympiáda

V říjnu proběhlo na naší škole školní kolo Astronomické olympiády.

11. 11. 2019   Novinky   Více zde

Úniková hra/Eescape room Sigmunda Freuda

Dne 11.10. 2019 se čtyřčlenný tým z devátých tříd  - Eliška, Veronika, Daniel a Josef, vydal na zdejší hranické gymnázium. Na gymnázium  šli  s informací, že se zúčastní únikové hry  (vyřeší hádanky, najdou stopy a indicie, zorientují se v daném prostoru a uniknou z místnosti v daném čase).

22. 10. 2019   Novinky   Více zde

V úterý začínáme vážit, vážně!

V letošním školním roce bude sběrová soutěž probíhat podle stejných pravidel jako loni - tedy...

07. 10. 2019   Novinky   Více zde

OFICIÁLNÍ NÁZEV:

Základní škola a mateřská škola Hranice, Struhlovsko,
příspěvková organizace 

Adresa:
Struhlovsko 1795,
753 01 Hranice,
IČ: 14618575
Kde nás najdete:
Loc: 49°33'8.38"N, 17°43'40.258"E

KONTAKTY:

Tel.: + 420 581 602 599
Fax: + 420 581 602 600
E-mail: stru(zavináč)stru(tečka)hranet(tečka)cz

Ředitel školy
Mgr. Radomír Macháň, tel.: 581 650 151

Další kontakty:
Školní jídelna při ZŠ tel.: 581 650 155
Mateřská škola tel.: 581 650 165

MAPA:

VZDĚLÁVACÍ PROGRAM:

Školní vzdělávací program pro základní vzdělávání
Ať s míčem, knihou nebo kružítkem - příležitost u nás dáme všem.

DOPLŇKOVÁ ČINNOST:

Pořádání odborných kurzů, školení
a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti

REALITNÍ ČINNOST:

Pronájem a půjčování věcí movitých
Hostinská činnost (stravování cizích strávníků)

loga-partneri
METEOSTANICE
PPUC
Výuka přírodních věd nově
Spolu a lépe
SFŽP ČR
Pokusné ověřování
ERASMUS+
OPVK

2001 - 2019 © Základní škola a mateřská škola Hranice, Struhlovsko, příspěvková organizace - All rights reserved      developed: CodeKey.cz    grafika: Wedipa