2018/2019

Bojové techniky v praxi

Struhlovácká laťka

Všechovická laťka

Anglické divadlo

Vánoční dílničky

1. den v 1. třídách 2018

Robotika na průmyslovce

Ozdravný pobyt 3. A

Osvětim 2018

2017/2018

Rozloučení s deváťáky 2018

Jak se žilo v minulém století

Draví ptáci

Kladení věnců T. G. M.

Anthropos Brno 4. A, 5. B

Vídeň 2018

Dračí lodě 2018

OVOV krajské kolo

Kralice, Budišov 9. A

Šesťáci v Praze

Uherské Hradiště 7. A, B

Tech. muzeum Brno 7., 8. A

Nanečisto 1

Nanečisto 2

Nanečisto 3

Praha 9. B

Jak se žilo před 100 lety 2. A

Abeceda peněz 5. B

DEN DĚTÍ 3. B

Den Země

OVOV okresní kolo

Předtaneční

Noc s Andersenem 3. B

100 LET REPUBLIKY 2. A

Darkovičky 9.A, B

Deváťáci v Brně

Památník Petra Bezruče

Umíme to s kovem 9. B

Přírodovědný projekt 3. B

Sedmáci v Brně

Sedmáci v Praze

Osmáci v Praze

Kočičí zahrada 3. B

LVK 5. r. Tošovice 2018

LVK 7. r. Rališka 2018

3. setkání s předškoláky 2018

Vesnické školy na Struhlovsku

Recit. soutěž 1. st

Recit. soutěž 2. st.

2. setkání s předškoláky 2018

Vánoční dílničky a jarmark

Vánoční zpívání 2017

Francie +112

1. setkání s předškoláky 2018

Karneval družiny 2017

S čerty nejsou žerty 3. B

Osmáci v Praze 2017

Mikuláš 2017

Fotosoutěž 2017 1. st.

Fotosoutěž 2017 6. - 7. r.

Fotosoutěž 2017 8. - 9. r.

Osvětim listopad 2017

Piškvorkiáda 2017

Školky na Struhlovsku

6. A, B v Brně

Šachy, dáma 2017

První den v 1. A, 1. B

Valšovice 3. B

Naše město 3. B

Dopravní soutěž

2016/2017

Rozlučka deváťáků



 



Dračí lodě 2017

Víkend otevřených zahrad

Branný den 2017

Úspěšná VV 2017

2.B Starý Jičín

Pokoř svoje HRANICE

Májový víceboj

Letní Vídeň 2017

Historie jazzu 9. r.2017

Kolona 9. B

Kolona 9. A

OVOV krajské kolo

Dalešice, Dukovany

POHÁR ROZHLASU 2017

DEN Země 2017

Nanečisto 2017

Scrabble 8. A

Preventan cup 2017

OVOV okres 2017

POHÁR ROZHLASU

Naše úspěchy

Předškoláci 3

ERASMUS - Polsko

Naše 3D tiskárna

Recit. soutěž 1. st.

Živá knihovna

Lyžařský kurz 2017

Portugalci u nás

Recit. soutěž 2. st.

Den darování knih

EGPIS 2

Beseda s pamětnicí šoa

Běžky v TV

Předškoláci 2

EGPIS 1

Bartošovice

Všechovická laťka

Vánoční Vídeň 2016

Vánoční dílničky 2016

Osvětim 2016

Leonardův most

EXIT TOUR

Mikuláš 2016

Struhlovácká laťka 2016

Předškoláci 1

Fotosoutěž 2016 9. r.

Fotosoutěž 2016 8. r.

Fotosoutěž 2016 7. r.

Fotosoutěž 2016 6. r.

Fotosoutěž 2016 4. - 5. r.

Fotosoutěž 2016 1. - 3. r.

Piškvorky 2016

Koncert MFO

Zdravka 2016

Záložky 6. A, B

Šachy, dáma 2016

Elektrifikovaná vesnička

1. A, 2. A spolu draci

72 hodin 2016

Hasiči v 6. A, B

Legiovlak

Přespolní běh

Švagrov 6. A, B

6. A tř. schůzky jinak

První den v 1. A

Elektroodpad 2. A

Dopravní soutěž 2. B

OVOV finále 2016

2015/2016

Rozloučení s deváťáky

Rozloučení s deváťáky

VIDEO

Sportovní den

Dračí lodě

Májový víceboj

Badminton

Výlet 1. A

Američtí kadeti

OVOV krajské kolo

DLOUHÉ STRÁNĚ

Den dětí 1. A

Knihovna 1. A

Dětský den 1. B

Vídeň

Valšovice 1. A

Pohár rozhlasu - okr. kolo

Požární poplach

Den s Karlem IV. 5. A

Nanečisto 3

Erasmus - Finsko

Armáda ČR - beseda

Karel IV. výtv. soutěž

Nanečisto 2

OVOV okresní kolo

3D objekty

Vybíjená

Nanečisto 1

Pěvecká soutěž

Tutorské čtení

Kolona deváťáků

Velikon. vycházka 1. A

Velikonoční vyrábění

Dřevo - náš kamarád

50 let MŠ Klíček

Beseda s policií

Beseda s p. Válkovou

Lyžařský kurz

SPŠ kov 8. B

Maškarní karneval

Předškoláci 3

Recit. soutěž 1. st.

SPŠ kov 8. A

Recit. soutěž 2. st.

Přírodní hrátky

Biologická olympiáda

SPŠ chemie 8. B

Tonda Obal na cestách

Planetárium a U6

Mikuláš 2015

Všechovická laťka

Konverzační soutěž v AJ

Židle nebo zvířátka? 

Turnaj šachy, dáma

Vánoční besídka 1. B

Židle nebo zvířátka?

Struhlovácká laťka

Fotosoutěž 1. stupeň

Fotosoutěž 6. - 7. r.

Fotosoutěž 8. - 9. r.

SUDOKU 2015

Čertovská 1. A

Čertovská 1. B

Piškvorkiáda 2015

Polsko Osvětim 2015

Podzim 1. A

Podzim 1. B

Předškoláci 2

Florbal okrsek

Předškoláci 1

Školky na Struhlovsku

Soutěž - dýně 2015

Berušky 2

Projekt 72 hodin

Přespolní běh 2015

Badmintonový turnaj

Berušky 1

Den Země 2015

Den Země 1. A

Den Země 1. B

Malujeme na kontejner

LONDÝN 2015

Přírodní zahrada

Dopravní soutěž 1. A

EDISON 25. 9. 2015

EDISON 21. 9. 2015

EDISON 22. 9. 2015

EDISON 23. 9. 2015

EDISON 24. 9. 2015

OVOV Praha 2015

Arboretum 1. A

Den bez aut 1. A

Dopravní soutěž 1. B

Londýn 1. den

Londýn 2. den

Londýn 3. den

Londýn 4. den

1. den v prvních třídách

1. den v 1. A

Dopravní výchova v 1. A

Atletický čtyřboj okres

    2014/2015

Rozloučení s deváťáky

Naši nej na radnici

Sportovní den

Školní časopis

Středověk 4. A

Házená mladší žáci

Dukovany, Dalešice

Házená starší žáci

OVOV kraj

Nanečisto 3

Exkurze mýdlárna

Exkurze CETRIS

Vídeň červen 2015

Exkurze Modrá

Sférické kino

Ping pong

Přerov 4. A

Nanečisto 2

Škola v přírodě 2. B

Piškvorky

Botanická zahrada 4. A

Lyžařský kurz

Zvolte den

Pohár rozhlasu okres

Atletický čtyřboj kraj

Školní časopis

Hledání vajíček

Praha 8. B

Nanečisto 1

Sluňákov 4. A.

Dřevo - kov 9. B

Přírodní zahrada

Zatmění Slunce

ERASMUS + 

Dřevo - kov 8. A II.

Exkurze - AVL

Exkurze Hlubočky

EDISON - ve městě

EDISON - Teplice

EDISON - sport

EDISON - rozloučení

Kamarádi ze školky

Recit. soutěž 1. st.

EDISON - příjezd

EDISON - ve škole

Zápis do 1. třídy

Pražský pětiboj

Recit. soutěž 2. st.

Dětský karneval

Setkání s předškoláčky

Prezentace školy

Odpoledne s Aj

Házená - 2. kolo

Vánoce na zámku 4. A

Vánoční besídka 4. A

Všechovická laťka

Vánoční Vídeň

Vánoční jarmark 2014

Středověký jarmark

Čertovské odpoledne

 

Struhlovácká laťka

 

Olympiáda v Aj

Dřevo - kov 8. A I.

Dějepisná exkurze

 

ARPOK

 

Animánie Plzeň

MF Olomouc

Dějepisná olympiáda

Cementárna - exkurze

FOTOSOUTĚŽ

TURNAJ SUDOKU

Setkání s předškoláčky

 

Anglická soutěž

 

Kaštánkovy hody 4. A

Osvětim, Rydultowy

Odpoledne s Aj

Halloween 2014

 

Scénické čtení

 

PROJEKT ZÁLOŽKA

 

Koncert Radima Zenkla

 

SSI SCHÄFER - exkurze

Dřevo - kov 8. B

Předškoláci

7. MB přednáška

Lesní pedagogika 4. B

Přespolní běh

Atletický čtyřboj

OVOV Praha úvod

OVOV Praha 2014

1. září v 1. A

Příškolní tábor

Školní časopis




    2013/2014
       

Rozloučení s deváťáky

BALDOVEC 9. A

Rožnov 2. A

Orientační běh

Hájenka Semetín 3. A

DEN LESA 3. A

Piškvorky

 

OVOV krajské kolo

 

Výlet 9. C

Jarní Vídeň

ZLATÝ LIST

 

Výlet a exkurze 6. B

 

Exkurze 7. A, B

Škola v přírodě 1. B

DEN ZEMĚ

DEN MATEK 3. A

DOLNÍ VÍTKOVICE

Jaderná energetika

Yellowstone

 

OVOV 5., 6. A, B

 

Spisovatelka Braunová

Školní časopis duben 2014

Den otevřených dveří

Vybíjená okrsek

 

Comenius Day

 

Botanická exkurze 6. A

 

Botanická exkurze 6. B

 

Biologická olympiáda

Předtaneční

Odpoledne s angličtinou

Galerijní animace

Pravěk 4. A, B

ABRAKA MUZIKA

Mini OVOV 1

Mini OVOV 2

Plavecká štafeta

Kanada

Pravěk 4. B

Projekt EDISON

Recit. soutěž I. stupeň

Předškoláci 4. plavba

Dřevo, železo 9. B, C

Olympiáda AJ

Recit. soutěž II. stupeň

Vánoční nadělování

Vánoční besídkování

Vánoce ve 2. A

Vánoce ve 3. A

Stolní tenis

Olympiáda NJ

Železo 9. C

Všechovická laťka

Nebojte se fyziky

Vánoční besídka 1. B

Vánoce na dědině 6. A

Vánoce na dědině 6. B

Comenius

Struhlovácká laťka

Florbal - kraj

Dřevo 9. A

Mikulášská nadílka

Rydultowy a Krakov

Výchovný koncert

Kadeřnice

 

Předškoláci 3. plavba

 

Házená - mladší žáci

Železo - dřevo 9. A, B

 

Čerti 1. B

 
 

Předškoláci 2. plavba

 

Házená 1. kolo šk. ligy

 
 

Kočičí útulek

 

Barevný podzim 1. B

 

Návštěva školek 2013

 

Osvětim

 

 

Rydultowy

 

Soutěž AJ

 

30 let školy

 

Předškoláci 1. plavba

 Čaj o čtvrté 3. A

 

8. A, C v SOU

 

První den v 1. třídách

  PLANTAGO

OVOV Praha 2013

Přespolní běh




    2013
       
 

Rozloučení s deváťáky 2013

Sportovní den 1

 

Sportovní den 2

 

Sportovní den 3

 

Vídeň červen 2013

Sluníčkový den

Talent - finále

Časopis červen 2013

 

Házená - starší žáci

 

Házená - mladší žáci

 

 

Štramberk 6. B

 

 

Prvoučnou stezkou II.

 
 

Dračí lodě

 

OVOV kraj

 
 

OVOV kraj 1

 

Škola v přírodě 3. B

 
 

Paříž 2013

 
PLANTAGO

Modrá

 

 

Zubříč 5. A

 

Čtyřboj kraj

 

OVOV ceny

 

 

Darkovičky

 

 

Dopravní soutěž - okres

 

 

Lesnická olympiáda

 

Předškoláci květen 2013

SUDOKU 2013

Historická exkurze Olomouc

OVOV okres

Házená 2. a 3. r.

Dopravka okrsek

Struhlovsko má talent 2

Kinderiáda

Den Země 8. A

Den Země 8. C

Den Země

Pohár Rozhlasu kraj

Pohár Rozhlasu okres

Den matek 2. A

Zubříč 1. A

 

STRUHLOVÁCKÁ VÝŠKA

 

Házená - mladší žáci

 

MISS BRADAVICE

 

Z pohádky do pohádky 1. A

 

AND1 CUP region

Předškoláci duben 2013

Struhlovsko má talent 1

Závěrečné plavání 1. A

 

Volejbal - okres

 

Pupeny

 

Psí útulek

 

Piškvorky

Basketbal - kraj

Noc s Andersenem 2. A

Noc s Andersenem 2. B

Noc s Andersenem 3. B

 

DEN NARUBY

Velikonoce 2013

Basketbal AND1 CUP

 

Velikonoce ve 2. A

 

 

Pravěk

 

Odpoledne s angličtinou

 Velikonoce v 5. B

Velikonoce v 1. A

Lyžařské závody

Rališka 2013 1

Rališka 2013 2

Rališka 2013 3

Nejlepší chemik regionu?

Sluňákov 6. A

 

MINIOVOV

 

MINIOVOV 2. A


 

Recit. soutěž 2. stupeň

 Školní házenkářská liga

Plná bříška

 
První vysvědčení

 
Předškoláci

Vybíjená

 

 

Dřevo - 8., 9.


 

Volejbal

 
Sluňákov 8. C

  PLANTAGO

Dřevo - 9. A

Anglické odpoledne


Dalešice, Dukovany

 

2012

Všechovická laťka

 

Všechovická laťka

 

Nohy na výšce

Vídeň - prosinec 2012

Skanzen

Vánoční besídka 2. A

Lesáci v družině

Vesmír na prahu tisíciletí

Perníky 2. B

Čertovské odpoledne - předškoláci

Skok vysoký 2012

Setkání s bývalým zaměstnanci

Šplhoun 2012

Hvězdárna 5. A

Železo

Dřevo

Sluňákov 6. B

Vánoční dílnička 1. A

Paragráfek

Házená

Hyundai

Andělská škola 2. A

 

Mikulášská nadílka 2. A

 

Čertovská školička 2. B

 

Den otevřených dveří 3. B

 

Den otevřených dveří 1. A

 

Prezentace školy 2012

 

Muzeum 2. B

Beseda s hasiči 2. B

Muzeum 2. A

Soutěž v anglickém jazyce

Soutěž v PC a manuál. zručnosti

Zájezd do Polska

 

Beseda s hasiči 2. A

 
 
Zahrada

 

OVOV předávání odznaků

 
 
Prac. činnosti dívky 8.ABC

 

Halloween 2012

 
 
Beseda s Číňany

 
Podzim 2. B

 

Jablíčkový den 1. B

 

Jablíčkový den 1. A

 
 
Žákovská samospráva

 
Adaptační kurz 6. B

 
Dílnička 2. A


Keramika 1. A

 
Stolní tenis 5. - 7. r.

 
Adaptační kurz 6. A

 

Dopravka

 

 

Zdravé zoubky 1. A

 
  PLANTAGO

 
Dílny 6. r.

 
Dopravka 2012

 
Seznamovací výlet 1. A

 
Přespolní běh - kraj

 
Školní časopis

 
Barevný den 2. A, B

 
Dopravní soutěž 1. A

 
Přespolní běh - okres

 
Zdravé zuby 2. A

 
Družina - Den bez aut

 
Bezpečnou cestou do školy 1. A

OVOV Praha

Tátové a mámy....

Loučení s létem 2. B

Den bez aut 1. A

 

Finále OVOV Praha

 
 
Exkurze Praha

 
Loučení s létem 2. A

První den v 1. A

 

 

 2  0  1  2
 
Rozloučení s deváťáky

 
Superklokan 2012

 
Rozloučení 4. A

 
Taneční soutěž

Sportovní den

Golf 2. B

Naši nejlepší u starostky

Sportovní den 5. B

 

Dračí lodě 2012

 
 
Sluníčkový den

 
Házená

Hlas Struhlovska

Archeoskanzen Modrá

Výlet 3. B, 5. C

Prvoučnou stezkou I.

Míčové hry

Výlet 9. C

Výlet 7. B, C

Škola v přírodě 4. A

PLANTAGO - Bílé Karpaty

 
Dopravní soutěž

 
Kočky - útulek

Archeoskanzen Modrá

OVOV krajské kolo

 

Celé Česko čte dětem


 
158 znám - 1. A, B

Den matek 1. A

Den Země 1. A

Polská návštěva

Výlet 3. A

Darkovičky

 
Semetín 1. A

Atletický čtyřboj - kraj

 
Škola v přírodě 2. B

 
SUDOKU 6. - 9. tř.

 
Vídeň jaro 2012

Zubříč 5. A

 

Zubříč 5. B

 
OVOV - okres - Lipník

 
Semetín 1. B

Kdo si hraje, nezlobí

Pohár Rozhlasu kraj

 

Atletický čtyřboj - okres

 
Volejbal trojic

Den matek 5. B

Pohár Rozhlasu - okres

Adaptační kurz 6. A

Klobouky

Přírodovědná exkurze 6. A

Přírodovědná exkurze 6. B

Ringo 4. A x 4. B

Čarodějnice

 
Nanečisto 2

 
PLANTAGO - Odra

 
PLANTAGO - ptačí zpěv

 
Zelená stezka - Zlatý list

Dopravní hřiště 4. A

Drátkování 4. A

Sudoku 2. a 3. tř.

Člověče nezlob se

 
Orientální tance

 
Den Země 1

 
Den Země 2

 
Skok do dálky

 

Běh vítězství

 
 
NOVINÁŘSKÝ KALAMÁŘ

 
Preventan Cup okrsek

 
Preventan Cup okres

Den naruby

Pupeny

Matematické soustředění

Netradiční výuka

 
Velikonoční dílny 3. A

 
Velikonoční dílny 2. B

 
EASTER EGG HUNT

 
LONDÝN

 
Velikonoční jarmark 1. B

 
Velikonoční dílny

 
Velikonoční dílny

 
Velikonoční jarmark

 
Nanečisto 1

 
Muzeum 4. A

 
Velikonoční setkání 1. A

 
Velikonoční jarmark 1. A

 
Florbal

 
Lyžařský kurz 5. r.

 
Lyžařský kurz 7. r.

 
Házená

 

Sport 1. A

 
 
Sport 1. B

 
Zoubky 1. A

 
Zoubky 1. B

 
Recit.soutěž 2. st.

 
Beseda OVOV

 
Ringo4. A

 
Loutky

Vybíjená

Bruslení 7. A

Zvířecí útulek

Recit. soutěž 1. st.

 
Předškoláčci 4

 
Házená

 
Dukovany, Dalešice

 
Sněhové království

 

 2011
       
 
Recit.soutěž 1. st.

 
Beseda OVOV

 
Ringo4. A

 
Loutky

Vybíjená

Bruslení 7. A

Zvířecí útulek

Recit. soutěž 1. st.

 
Předškoláčci 4

 
Házená

 
Dukovany, Dalešice

 
Sněhové království

 
Vánoční besídka 1. A

 
Vánoční dílna 1. B

 
Vánoční besídka 3. B

 
Vánoční besídka 3. A

Házená 4. - 5. ročník

Vánoční besídka 5. B

Vánoční Vídeň 2011

Tvořivé odpoledne 2. B

 
Školní časopis BRÁNA

 
Stolní tenis 8. - 9. ročník

 
Všechovická laťka 2011

 
Školní soutěž - výška

Mikuláš 2011

Stolní tenis 5. - 7. ročník

Mikuláš 3. B

Čertovská školička 1. A

Setkání se seniory

Mikuláš 5. B

7. r. Jiří Suchý

Safira 6. B

Nahrávání na prezentaci

Paragráfek 2011

Exkurze 5. A

Družina v M + M

 
Prezentace školy na zámku

 
Praktická výuka 9. A

 
Hvězdárna a lišejníky 5. r.

 
Závěrečné plavání 3. A

Školky u nás

Vlastivěda jinak...5. A, C

Den otevřených dveří 1. A

Den otevřených dveří 1. B

Návštěva venkovských škol

Zeměkoule pod lupou

Šachy - školní kolo

Šachy - oblastní kolo

Angličtina s předškoláčky

Historická exkurze 6. A

Vybíjená šišatým míčem

Odpolední dílnička 4. B

Adaptační kurz 6. B

Astronomická olympiáda

 

Solná jeskyně 7. A

 

 

Den otevřených dveří 3. A

Jack-o-lantern competition

Halloween 3. a 5. r.

Divadlo 1. A, B

Divadlo 3. A, B

 

Podzim ve 2. B

 

Podzimní projekt ve 2. A

 

Jak chutná a voní podzim 1. A

 

Halloween Day 3. A

O tajemství struhadla

Malujeme v družině

Družina 3. a 4. oddělení

Mramorování 4. A

Předškoláčci 20. 10. 2011

Podzimní tvoření 1. A

Jak chutná a voní podzim 1. B

Knihovna 1. A

Předškoláčci 6. 10. 2011

Žirafky v kuchyňce

Květiny z pedigu

Halloween 2. B

 
Dopravní soutěž

 1        


 
 

Semetín 3. B

 

Naše město 3. B

 

Naše město 3. A

.

 

Přespolní běh


 

Bezpečně do školy 2. B

 

Loučení s létem 2. B

 

Semetín 3. A

 

 PLANTAGO

 

Drumbeny

 

 

První den ve škole

 

 

Zebra 1. A., B

 
2010/2011
 

Přijetí u starostky

 

 

Bios 6. C

 

 

 

Hranické hry

 

 

 

Sáblíková, Superklokan

 

Bowling 6. A

Golf 6. C

Sportovní den

První pomoc

Darkovičky

Valšovická jezírka 7. B

 

Výlet 7. B

 

 

Výlet 2. B

 

Golf 6. A, B, C

Modrá 7. A, B

 

 Semetín 1. B

 

 

Škola v přírodě 4. B

 

Vídeň

ZOO 8. B, 8. C

Dravci

Výlet 9. C

Dračí lodě L

Dračí lodě P

Dračí lodě 8. A, 9. A

Dračí lodě

Dračí lodě 6. A

Dračí lodě 6. B

Dinopark Vyškov 2. A

 

Bowling 2. B

 

BALDOVEC 8. A

POHÁR ROZHLASU kraj

Včelařské muzeum 2. A

Pobyt v přírodě 3. A

DEN

ZEMĚ

 

PREVENTAN KRAJ

Mc Donald kraj

 

Pátek 13. ve 3. A

 
 Lezecká stěna 6. A

 

Lezecká stěna 6. C

 

 

Umělecká škola - 2. A

 

 

Škola v přírodě Zubříč 4. C

 
Exkurze Olomouc 8. A

Pohár rozhlasu - okres

 
BIOS Přerov 6. A

 
BIOS Přerov 6. B

 
 Čarodějnice v družině

 Svislá laťka 2011

Keramická dílnička 2. A

 
Besídka 2. B

 7. B v Ornisu

 Velikonoční dílničky

Hasiči 2. A

 
Pletení z pedigu 2. B

 Dráček Fráček - angličtina

 Tělocvik 6. A - dráha

Škola v přírodě Zubříč 2. A

Škola v přírodě Zubříč 3. B

Zápis do 1. třídy I. část

 

Vybíjená

 

Prvouka 2. A

 

Banánová cesta 1. A

 

Zápis do 1. třídy II. část

 

Turnaj v miniházené

 

Keramika 2. A

 

Sněhuláci v 1. A

 

 

PREZENTACE NA ZÁMKU

 

Návštěva z venkovských škol

 

Hasiči 6. A

 

Plastelína 1. A

 

TOŠOVICE

 

Národnostní menšiny I

 

Hasiči 2. B

 

Plavání 1. A

 

KARLOV 7. třídy

 

Národnostní menšiny II

 

Muzeum 4. A, B, C

 

Maškaráček

Basketbal ml. dívky

 

Recitační soutěž 1. st.

 

Knihovna 4. A, B, C

 

Dukovany, Dalešice

Házená

 

Recitační soutěž 2. st.

 

 PLANTAGO

 

Praha 8. C, 9. C

 

NOVINÁŘSKÝ KALAMÁŘ

 

Naruby

 

Sbírka pro zvířátka

 

Vítání jara 1. A

 

PREVENTAN CUP okrsek

 

PREVENTAN CUP okres

 

Kroužek pečení a vaření

 

Senioři 2011

2010/2011

 Baldovec 6. A   .1. .2.  .3.   1. den ve škole
 Tělocvik 6. A  Vycházka po Hranicích 3. A
 Triatlon  Bezpečnou cestou do školy 2. A 2. B
 Dračí závody 7. B  5. B v knihovně
 D r a č í  z á v o d y  2 0 1 0  Kinderiáda
Přespolní běh  Dopravka
 Hvězdárna 6. B  Předškoláci u interaktivní tabule
 Animační galerie - sochy - 6. B  Nastal podzim - 2. A
 Adaptační kurz 6. B  Cesta za jablíčkovým pokladem - 1. A
 PLANTAGO - netopýři  Halloweenský den v 1. A
 PLANTAGO - Vychylovka  Projekt Halloween 5. r.
 PLANTAGO - Čantoryje  Závěrečné plavání 2. A
 Něco z výtvarky - 9. B

Barevný podzim 1. B

 Animační program Synagoga Hranice - 9. B  Domácí mazlíčci 2. A
 Adaptační kurz 6. C  Domácí mazlíčci 2. B
 Výstava dýní  Čerti 1. B
 Aj v 8. ročníku  Čerti z 1. B podruhé
 Dřevo 8. A  8. B  Čtvrťáci v Praze FOTO VIDEO
 Sportovní den 17. 11. 2010  Vánoční dílnička 2. A
 Přírodopis 6. r.  Vánoční dílnička 4. B
 Praha 6. A, C  Druháčci v divadle
 Házená - okresní kolo  Posezení s bývalými pedagogy
 Vídeň prosinec 2010  Vycházka do lesa 2. B
Všechovická laťka  Vánoce 4. C
 Konec roku 6. A  Vánoční besídka 4. A  4. B  4. C
   
   
   
   

 
Projektový den DŘEVO 8. B  Bobování 1. B
 Házená  Krmíme ptáčky 1. A
 Florbal  První vysvědčení
 Recitační soutěž II. st.  X-FAKTOR
 Zápis do 1. třídy
 Planetárium Ostrava  Recitační soutěž I. st.
 Ornitologická stanice  Tošovice  1  2  3  4  5 
 Dukovany, Dalešice  Muzikoterapie 3. B
 Dukovany, Dalešice 9, A  Zimní radovánky
 Zeměpisná olympiáda  Vševěd
 Plantago - cesta do hlubin mraveniště  Šikovné ručičky
 Sovy do škol  Vlastivěda v 5. A, B
 Šplh Vycházka do lesa 1. B
 Petříkov  1   2   3   4   5 Velikonoční dílnička 1. A
 Velikonoční výstavka  KARNEVAL
 Sedmička  Člobrďácký turnaj
 Anglie 2010  Šikovné ručičky II
 IQ PARK 9. B  Velká mravenčí šou
 McDonald's Cup  Ovoce do škol 1. A, B
 Den Země 7. B, C  Naruby
 Starty 7. A  Nj pro 5. r.
  McDonald's Cup okrsek  Čarodějnický rej
Hry a klamy 8. C  Ovoce do škol  5. A   5. B
 PLANTAGO - kroužkování ptáků  Semetín 3. C
 Den Země Evropa  5. A   5. B
 Volejbal hoši Přerov 5. května 2010  Závěrečné plavání 1. A  1. B
 BIOS Přerov  Návštěva knihovny 1. A, B
 Den Země Návštěva ZUŠ 1. A, B
 Piškvorky  DEN MATEK + OVOCE DO ŠKOL 4. r.
 McDonald`s Cup okres Zdravá výživa 3. A    3. B    3. C
 Historická exkurze - Modrá  1. B DEN DĚTÍ v Partutovicích
 POHÁR ROZHLASU - krajské kolo Olomouc  Semetín 3. B
 7. A na lezecké stěně  Kinderiáda
 Vídeň 26. 5. 2010  Zubříč 1. A
 Malujeme myší  Zubříč 1. B
 První pomoc  Výlet 5. A
 Tarzánie 8. C  Semetín 3. A
 Dračí lodě 7. A  Safari
 Superklokan 2. stupeň  Superklokan 1. stupeň
 Výlet 9. C

 Dopravní soutěž

 Golf 7. A

 Házená

 Dračí lodě

 Sluníčkový den

   

 

2009/2010

Plantago - hrad Drahotuch

 První den ve škole  1. A    1. B

 Adapťák 6. A  Atletika 3. třídy
 Pohár primátora města Přerova  Bezpečně do školy  1. A   1. B
 Adapťák 6. B  Sobotní setkání dětí a rodičů 1. A
 Zátopkovy štafety  Rekordiáda 3. B
 Plantago - Pálava  Závody na koloběžkách - družina
 Knihovna 6. B  Vycházka do Teplic 1. B
 Přespolní běh  Hranický zámek 3. r.
 Deváťáci v jeskyních  Výprava za poznáním 3. r.
 Deváťáci a první pomoc Smaltování v hrátkách - družina
    Jack-o-lantern competition Keramika 1. A
    HALLOWEEN v hodinách angličtiny Čas jablíčkových vůní v 1. A
 Přírodovědná exkurze páťáků
Návštěva v kasárnách - družina
 Projektový den DŘEVO - 8. A  Dýně v 3. B
 Chemické pokusy  Hrátky se slaným těstem - družina
 S T R U H R Á T K Y  Stromy Přerov 2. A   2. B
 Projektový den DŘEVO - 7. C Halloweenský den v 2. A
 Všechovická laťka  Divadlo 1. A, B
 Mikulášská besídka 5. A  Putování s dráčkem Fráčkem
Vánoce na dědině 6. B
 Podzim ve 3. A
 Vánoční Vídeň Veverčiny koláče - družina
 Koncert Veverky čiperky - družina
 Vánoční hrátky Návštěva galerie - družina
  Paragráfek 2009
   Ukázkové hodiny  1. A   1. B
   Muzikoterapie v 3. B
   Čerti školička  1. A     1. B
   Mikuláš 2009
   Vánoční dílnička v 1. A
   Dětský vánoční jarmark
   Vánoční čas 3. A   3. B   3. C
   Mikuláš a čerti 3. C
   
   

 

Den se dřevem 8. C, D Vycházka ke krmelci 1. B
Vlnění PLANTAGO Záchranka 1. B
Lyžařský kurz Tošovice po út st čt Stopaři druháci
Recitační soutěž Stopy ve sněhu 2. C
Den se dřevem 8. A Zápis do 1. třídy
Sochy ze sněhu Hrady 1. B
Dřevo - náš kamarád 8. B Plavání 2. B
Petříkov 2009 Plavání 3. B
Volejbal - okres Zimní hrátky 1. A
Šesťáci u Veličky První vysvědčení 1. A
Den Země Vlastivěda 5. B
Struhlovská Bloudička Recitační soutěž
Semetín 6. B Pohádka O veliké řepě 1. A
Dračí závod 6. A, B, C Šaškovská škola - karneval
Aquazorbing Velikonoční výstava M+M - družina
Volejbal - kraj Druháci v divadle
Plantago - Sulovské skály Velikonoční výstavka
POHÁR ROZHLASU - okresní kolo Noc s Andersenem
DLOUHÉ STRÁNĚ, VELKÉ LOSINY Vítání jara v 1. A
TESÁK 6. A Divadlo 1. třídy
POHÁR ROZHLASU - krajské kolo 2. B v Bohuňovicích
Výlet 8. D Zverimex ve 2. A
Vídeň v červnu Zverimex 1. A
Dračí lodě První plavání 1. A
Pustevny 6. C, 7. C Škola v přírodě 2. C
ZÁVODY DRAČÍCH LODÍ Semetín 5. A
Ocenění žáků u starosty Semetín 2. B
Dračí lodě 8. C Semetín 5. B
  Semetín 2. A
  Semetín 1. B
  Semetín 1. A
  Knihovna 1. A
  Škola v přírodě Tesák    3. A      3. B  
  Sportovní hrátky
  Dopravní soutěž


2008/2009

Osmáci na Helfštýně Šouparáda 2. B
Atletický čtyřboj okresní kolo První den ve škole - 1. B
Bambinoboj Loučení s létem 2. A, B, C
PLANTAGO - Ptačí festival Projekt Hranice - 3. A
Vv v 7. A, 8. A Projekt Hranice - 3. B
Spaní ve škole 4. A, 6. C Sluníčkový den 1. A
Piškvorky 2008 Řeka - projekt 2. C
Archeoskanzen v Modré 7. A, B Dopravní soutěž
Klobouky 9. A, C 2. B přehlídka Velký balón - velká legrace 3. B
Medovník Jablíčkování v družině
PLANTAGO - Ostrava Halloween ve 3. A
Soutěž Jack-o-lantern Halloween ve 3. B
Výroba adventních věnců
Králičí škola 2. C
Vánoční svícny Sbírání žaludů 1. B
Mikuláš 2008 Přírodovědná exkurze 5. A, 5. B
Protikuřácký řetěz Podzim ve 2. C
Vánoční Vídeň Jak si zachovat zdraví
Dřevo je náš kamarád Pohádkový týden 2. A 2. B 2. C
Divadlo 9. D Divadlo 3. A 3. B
  Ať žijí duchové - 3. A
  Podzimní hrátky 1. A
  Pletení košíků 3. A
  Hrátky naší kamarádky pastelky
  Čertoviny 3. B
  Divadlo pro rodiče 3. A
  Čertoviny v družině
  Čertoviny 3. A
  Třída plná Mikulášů 2. A
  Krmelec 3. B
  Vánoce v 1. B
  Galerie M+M 1. B
  Čertí hrátky 1. B
   

 

2007/2008

 

Lyžařský kurz 8. ročník

Vycházka ke krmelci 2. B 3. A 3. B
  Lyžařský kurz 7. ročník Zimní projekt 1. A, C
  Novoroční výstup na Helfštýn Recitační soutěž
 

WWW šopa aneb Walašský Wlněný Workshop

Zápis do 1. třídy
  Princezna ze mlejna 8. D Prezentace knihy 3. A
  NESTLÉ BASKET CUP Přednáška o sovách 3. A 3. B
  Street Hockey Velikonoční dílnička 1. C
  NESTLÉ BASKET CUP okr. kolo Vesmír 5. r.
  KARAKORAM 2008 Příprava salátu 2. B
  Dračí závod 2008 Domácí mazlíčci 2. A, B
  Struhlovská BLOUDIČKA 2008 Dopravní soutěž
  Den Země 3. A DEN ZEMĚ DEN MATEK
  Basketbal - krajské finále - dívky Výlet 2. A
  Výlet 8. C Výlet 2. B
  Vítání ptačího zpěvu Semetín 3. A
  Kinderiáda 2008 Semetín 3. B
  Lezecká stěna hoši 7. r. (B, C) Zubříč 4. A, B 2008
  Skok daleký - sportovky 8. A, 9. A SUPERKLOKAN 1. stupeň
  Základy řemeslné výroby  
  Malá Fatra  
  JUDO a naši nejmenší....  
  Pohár rozhlasu - okresní kolo, Přerov  
  Výlet 7. D  
  Lezecká stěna 6., 7. A  
  Macocha 7. tř.  
  Výtvarná výchova, výstavka v galerii M + M  
  Pohár Rozhlasu Šumperk . krajské kolo  
  Výlet 9. C  
  Výlet 8. D Tesák  
  Golf 8. A  
  Protidrogová prevence  
 

SUPERKLOKAN 2. stupeň

 
  Sportování v červnu  
  Ti nejlepší u starosty  
  Rozloučení deváťáků .....................................................................

 

 

 




  2007/2008  
Modrá - exkurze 7. B McDonald září 2007 Keramika 2. A
Přespolní běh 4. 10. 2007 Zátopkovy štafety Divadlo 3. A
Podzim v 9. B Atletický trojboj 1. stupně Divadlo 3. B
Čarták 6. C Golf 9. A Výlet 1. C
Knihovna 6. C Hlemýždí pohár 2007 TÝDEN MOBILITY
Čarták 6. B Házená 7. 11. 2007 Podzimní tvoření ve 4. A
Barokní Olomouc Florbal chlapci 19. 11. 2007 Společný výlet dětí a rodičů 2. A
PLANTAGO - Jeseníky Vybíjená 20. listopadu 2007 Beseda - adopce na dálku
Dlouhé Stráně Sálová kopaná 12. 12. 2007 Pulčínské skály
Sudoku Všechovická laťka Myší hrátky 1. A, 1. B
Přírodopisné divadlo 6. A Lajda - volejbal Kaštany
Vv v 8. C - ruce   Mezinárodní den bílé hole - 4. A
Intraktivní tabule a 9. B
  Podzim 2. B
Piškvorky 20. listopadu 2007   Podzim 2. A
Unikátní digitální knihovna   Podzim 1. C
Historická exkurze 6. r.   Podzim 1. A
VÁNOČNÍ JARMARK   Halloween v Aj 5. r. (Sm)
VÁNOČNÍ VÍDEŇ
 

Volejbal 27. 12. 2007

Halloween 3. B
    Hasiči ve 2. B
    Hasiči ve 3. B
    Z pohádky do pohádky
    Zdravé svačinky
    Podzimní tvoření
    Divadlo 2. B
    Zdravé zuby 4. A
    Zdravé pomazánky
    Keramická dílna 1. tř.
    Buráčkový den
   

Mikuláš 1. C

    Mikuláš 4. A
    Týden zdraví ve 4. A
    Blíží se Vánoce (4. A)
    Vánoční zvyky v 1. třídách
    Vánoce na dědině 2. tř.
    Vánoční projekt 2. A
    Vánoční dílnička 1. C
    Vánoční družina
    Vánoce na dědině 3. B
    Předvánoční čas 3. B
    Vánoční čas 2. B
  2006/2007  
Pracovní činnosti Florbal dívky - okrskové kolo Zápis do 1. třídy
Sudoku I 7. B Florbal chlapci - o k r e s n í kolo Pyžamový bál 1
Recitační soutěž II. stupně Házená - krajské kolo Pyžamový bál 2
Výtvarná výchova Fotbalový halový turnaj školy První vysvědčení v I. B
ČJ - kaligramy Sálová kopaná okrsek 16. 3. 2007 První vysvědčení v I. A
Chováme se jakol lidé 1 Nestle basket Družina - masky
Soví noc - kroužek PLANTAGO Mont Blanc Krmelec - 2. A
Hanácká písnička Nestle basket 2 Velikonoční dílnička 1. B
Čistička odpadních vod Squash 9. B, C Zubříč 3. tř.
Kružberk "Miniházená" Europlavání
Paragraf 1155 Mont Blanc 7. A Vítání jara 1. B
KARAKORAM 07 Petříkov 2007 Velikonoční dílnička 1. A
Březová 7. A Malá kopaná - okrskové kolo Velikonoce 4. C
DEN ZEMĚ Bambinoboj Projekt VESMÍR 5. r.
Dračí závody Volejbalový turnaj Kultura i sport 2. B
PLANTAGO - Něčín POHÁR ROZHLASU okres Pohádková noc 1. A
Zubříč 8. B, C Volejbal dívky Pohádková noc 1. B
PLANTAGO - Sluňákov POHÁR ROZHLASU kraj DEN ZEMĚ 2. A
PET víčka Atletický čtyřboj - republikové finále DEN ZEMĚ 2. B
Zubříč 8. D Vítězství je naše!!!!!!!!!!
Arboretum 2. B
PLANTAGO - Chřiby Vybíjená Lesnická škola 2. A
Zelená stezka - Zlatý list   Zubříč 4. tř.
Tesák 8. B   Dopravní soutěž - školní kolo
Výlet 7. C   Zubříč 4. A
Čarták 9. A
  DEN MATEK
Výlet 6. C   PET víčka 5. C (Zábilová)
Výlet 9. D   Dopravní soutěž - okrskové kolo
Výukový program pro 7. C   Beseda se strážníkem - 1. B
Výlet 6. B Rozloučení s deváťáky (foto: Tomáš Pořízek) Škola v přírodě 1. B
    Dopravní den 2. A
    Velká 2. A
    ZOO Lešná 2. A
    Dopravní den 2. B
    Velká 2. B
    Výlet 5. A
    Knihovna 1. B
    Paragráfek
    Škola v přírodě 1. A

2006


Výstava 1. A

Divadlo 1. A

Keramika 1. A

Dramatizace pohádky 7. D

Vánoční svícny 3. B

Betlémy, Vánoce

Vánoční projekt ve 4. třídách

8. B přeje prvňáčkům k Vánocům

Všechovická laťka 2006

Basket 20. 12. 2006

Jarmark 2006

Florbal

Vánoce na dědině

Lajdův memoriál 2006

5 x basket 2006

Prosinec ve 2. třídách

Mikuláš - foto žáků

Čertovská školička 1. A

Čertovská školička - 1. B

Mikuláš 2006

Ukázkové hodiny Čj, M 1. A

Piškvorky

Keramika 1. B

Divadlo 1. B

Ukázkové hodiny Čj, M 1. B

Bleškozávody

Basketcup 2006

Halloween v Aj

Sběr žaludů 2. A, 2. B

Jablíčkový den 1. A

Jablíčkový den 1. B

Skok daleký 5. C

Knihovna 6. C

Přírodovědný seminář

Krajské kolo - čtyřboj - vítězové!!!!

Kinderiáda ZŠ Struhlovsko

Přespolní běh

Výuka v parku 1. B

Archeoskanzen Modrá 7. BC

Olympijský čtyřboj okr. kolo 4. října 2006

Archeoskanzen Modrá 7. D

Seznamovací výlet 1. A

Divadlo Nový Jičín 2. A, 2. B Brouhádka

Škola v přírodě 6. D

Zátopkova desítka

Den bez aut

McDonald`s Cup 2006_2

Pohár o cenu primátora Přerova

Drahotuch


Škola v přírodě 6. B

Hadinka 2006 ...1... ...2...

2A_1

Rusava 6. A

První den ve škole ....1. A. .....1. B

Olympiáda žáků I. stupně červen 2006

POHÁR ROZHLASU - krajské kolo

Výlet 8. C, D

Balls pro zdraví

Co umějí psi

McDonald`s Cup 2006

HRANICKÉ HRY BEZ HRANIC

POHÁR ROZHLASU - okr. kolo 800x600 640x480

Paragraf 1155

Škola v přírodě 4. A

Škola v přírodě 4. B 1024x768 800x600 640x480

Výlet 2. tř. Veveří 800x600 640x480

DIVADLO LOUTEK 1. tř.


Sportovní soustředění Baldovec 800x600 640x480

Lanové centrum 7. A 1280x960 800x600 640x480 Trénink

Dopravní soutěž

Helfštýn 800x600 640x480

Přijímačky Tv 0607

Olympijský čtyřboj - krajské kolo

Fíťa Cup

Dětský karneval

Olympijský čtyřboj - okresní kolo

Škola v přírodě 6. D

Škola v přírodě 6. C

Škola v přírodě 2004

Dukovany, Dalešice

Florbal ve škole
Florbal okrsek
Florbal okres

Noc ve škole 5 - ,,TAJEMNÁ NOC"
Noc ve škole 4
Noc ve škole 3 - ,,NOC S ANDERSENEM"

DEN ZEMĚ ve 3. C

CocaCola

Lyže Tošovice

Lyže Petříkov (minulý rok Praděd)

Lyže Sachova studánka 7. D

Lyže Sachova studánka

Zápis do 1. tříd




2005

Pohár Českého rozhlasu

DEN SPORTU

DEN DĚTÍ

DRUŽINA

SPORT

Přespolní běh

AKCE VE ŠKOLE

Draví ptáci

Přírodopisný kroužek

Lesní naučná stezka Valšovice

Mikuláš

Šplhoun

Rozloučení s Živou abecedou

Hvězdárna

Divadlo ve škole


Blechy

Piškvorky

Učiliště

Paragraf 1155 0 1 2

Jarmark 2005

Předtaneční

Zeměpis - soutěž

Lyže 5. r. aj.

Lyžák