Suplování:   Pondělí 17.12.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 14.12.2018 (12:14)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Strnadová Jana

 

-

       

-

Le

Změny v rozvrzích učitelů:

Lehká Alice

8.hod

supl. (Str)

9.A

(učVv)

 

Změny v rozvrzích tříd:

9.A

8.hod

 

(učVv)

supluje

Lehká Alice

(Str)

 

 

Suplování:   Úterý 18.12.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 14.12.2018 (12:14)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Strnadová Jana

Haj

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Hajdová Marie

1.hod

supl. (Str)

Čj

5.A

(Kni1)

 

Změny v rozvrzích tříd:

5.A

1.hod

Čj

 

(Kni1)

supluje

Hajdová Marie

(Str)

 

 

Suplování:   Středa 19.12.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 14.12.2018 (12:14)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

8.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

8.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Strnadová Jana

Kr

-

-

..

Šat

-

   

Valentová Milena

-

Krá

Le

-

..

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Králová Miroslava

2.hod

supl. (Val)

Čj

7.A

(Čj-D)

 
 

2.hod

odpadá

Čj

8.B

 

Obecná absence třídy

Královič Milan

1.hod

supl. (Str)

Vl

5.A

(5. A)

 
 

1.hod

odpadá

M

8.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

M

8.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

Z

8.B

 

Obecná absence třídy

Lehká Alice

3.hod

supl. (Val)

9.A

(Čj-D)

 
 

3.hod

odpadá

8.A

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

8.B

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

8.B (8AdB)+

 

Obecná absence třídy

Strnadová Jana

1.- 6. hod Obecný pedagogický dohled

Šatánková Lenka

1.hod

odpadá

Fy

8.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

Fy

8.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

supl. (Str)

5.A

(5. A)

 

Šejda Roman

6.hod

odpadá

8.A (8AhB)+

 

Obecná absence třídy

Valentová Milena

1.- 7. hod Obecný pedagogický dohled

Změny v rozvrzích tříd:

5.A

1.hod

Vl

 

(5. A)

supluje

Královič Milan

(Str)

 

5.hod

 

(5. A)

supluje

Šatánková Lenka

(Str)

7.A

2.hod

Čj

 

(Čj-D)

supluje

Králová Miroslava

(Val)

9.A

3.hod

 

(Čj-D)

supluje

Lehká Alice

(Val)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 20.12.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 14.12.2018 (12:14)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Strnadová Jana

       

Kr

Šat

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Královič Milan

5.hod

supl. (Str)

Vv

6.B

(učVv)

 

Šatánková Lenka

6.hod

supl. (Str)

Vv

6.B

(učVv)

 

Změny v rozvrzích tříd:

6.B

5.hod

Vv

 

(učVv)

supluje

Královič Milan

(Str)

 

6.hod

Vv

 

(učVv)

supluje

Šatánková Lenka

(Str)

 

 

Suplování:   Pátek 21.12.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 14.12.2018 (12:14)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

Zpracováno v systému Bakaláři