Suplování:   Pondělí 28.11.2022 (sudý týden)

datum výpisu: 29.11.2022 (13:35)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Hynčicová Kristýna

-

Ma

Krá

-

-

Jk

   

Haša Marek

-

-

-

-

Po

     

Juřenčáková Michaela

Str

Krá

Ml

Krá

Krá

Pav

   

Lovětínská Hana

Ma

Po

Bi

Po

So

Str

   

Mlčáková Jana

       

Vy

-

   

Šatánková Lenka

-

-

-

....

....

-

-

-

Šejda Roman

-

Vy

-

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Sobek Rostislav

5.hod

supl. (Lo)

Přv

5.B

(5. B)

 

Biskupová Ludmila

3.hod

supl. (Lo)

Čj

7.A

(Př-Z)

 

Hajdová Marie

6.hod

změna

Fy

8.B

(učVv)

 

Haša Marek

1.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Jurčáková Kateřina

6.hod

supl. (Hy)

I

6.B (6d1)+

(Poč1)

 
 

6.hod

odpadá

4.B

 

změna hodiny

Králová Miroslava

2.hod

supl. (Jč)

Aj

6.B (Aj62)

(učCj)

 
 

3.hod

supl. (Hy)

Čj

6.C

(F-CH)

 
 

4.hod

supl. (Jč)

Aj

8.C (8BC3)

(učCj)

 
 

5.hod

supl. (Jč)

Aj

7.C

(učCj)

 
 

5.hod

odpadá

Čj

6.C

 

změna hodiny

Macháň Radomír

1.hod

supl. (Lo)

Ch

8.A (8AbP)

(F-CH)

 
 

2.hod

supl. (Hy)

Fy

7.B

(F-CH)

 
 

2.hod

odpadá

M

9.A

 

změna hodiny

 

5.hod

změna

Fy

6.C

(6.C)

 

Lehká Alice

2.hod

změna

9.A

(učM)

 

Mamulová Veronika

6.hod

změna

Aj

4.B

(4. B)

 

Mlčáková Jana

3.hod

supl. (Jč)

M

8.C

(6.C)

 

Pavelková Monika

6.hod

supl. (Jč)

Čj

8.C

(Čj-D)

 

Pončíková Marcela

2.hod

supl. (Lo)

7.C

(Př-Z)

 
 

4.hod

supl. (Lo)

7.B

(Př-Z)

 
 

5.hod

spojeno (Haš)

Tv

8.A (Chl)

(Tv1)

 

Strnadová Jana

1.hod

supl. (Jč)

Aj

9.B (Aj93)

(učCj)

 
 

6.hod

supl. (Lo)

Čj

9.A

(F-CH)

 
 

6.hod

odpadá

Vv

8.B

 

změna hodiny

Vyka Marek

2.hod

supl. (Še)

M

7.A

(7. A)

 
 

5.hod

supl. (Ml)

VkZ

6.A

(6. A)

 

Změny v rozvrzích tříd:

4.B

6.hod

Aj

 

(4. B)

změna

Mamulová Veronika

(Jk)

5.B

5.hod

Přv

 

(5. B)

supluje

Sobek Rostislav

(Lo)

6.A

5.hod

VkZ

 

(6. A)

supluje

Vyka Marek

(Ml)

 

6.hod

I

6d1

(Poč1)

supluje

Jurčáková Kateřina

(Hy)

6.B

2.hod

Aj

Aj62

(učCj)

supluje

Králová Miroslava

(Jč)

 

6.hod

I

6d1

(Poč1)

supluje

Jurčáková Kateřina

(Hy)

6.C

3.hod

Čj

 

(F-CH)

supluje

Králová Miroslava

(Hy)

 

5.hod

Fy

 

(6.C)

změna

Macháň Radomír

(Krá)

7.A

2.hod

M

 

(7. A)

supluje

Vyka Marek

(Še)

 

3.hod

Čj

 

(Př-Z)

supluje

Biskupová Ludmila

(Lo)

7.B

2.hod

Fy

 

(F-CH)

supluje

Macháň Radomír

(Hy)

 

4.hod

 

(Př-Z)

supluje

Pončíková Marcela

(Lo)

7.C

2.hod

 

(Př-Z)

supluje

Pončíková Marcela

(Lo)

 

5.hod

Aj

 

(učCj)

supluje

Králová Miroslava

(Jč)

8.A

1.hod

Ch

8AbP

(F-CH)

supluje

Macháň Radomír

(Lo)

 

5.hod

Tv

Chl

(Tv1)

spojí

Pončíková Marcela

(Haš)

8.B

6.hod

Fy

 

(učVv)

změna

Hajdová Marie

(Str)

8.C

3.hod

M

 

(6.C)

supluje

Mlčáková Jana

(Jč)

 

4.hod

Aj

8BC3

(učCj)

supluje

Králová Miroslava

(Jč)

 

6.hod

Čj

 

(Čj-D)

supluje

Pavelková Monika

(Jč)

9.A

2.hod

 

(učM)

změna

Lehká Alice

(Ma)

 

6.hod

Čj

 

(F-CH)

supluje

Strnadová Jana

(Lo)

9.B

1.hod

Aj

Aj93

(učCj)

supluje

Strnadová Jana

(Jč)

 

 

Suplování:   Úterý 29.11.2022 (sudý týden)

datum výpisu: 29.11.2022 (13:35)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Hynčicová Kristýna

Ma

Ma

Haš

-

Wo

Haš

   

Juřenčáková Michaela

Něm

Hal

-

Kud

-

-

   

Králová Miroslava

         

Haj

   

Lovětínská Hana

-

-

-

Bi

-

Mam

   

Šatánková Lenka

-

....

....

....

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Biskupová Ludmila

4.hod

supl. (Lo)

Vl

5.A

(5. A)

 

Riegrová Marika

3.hod

změna

Prv

3.A

(3. A)

 

Hajdová Marie

6.hod

supl. (Krá)

Hv

8.A

(HUD)

 

Haluzíková Dana

2.hod

supl. (Jč)

Aj

2.B

(2. B)

 

Haša Marek

3.hod

spojeno (Hy)

I

7.B (7h2)+

(Poč2)

 
 

6.hod

spojeno (Hy)

I

7.B (7d2)+

(Poč2)

 

Macháň Radomír

1.hod

supl. (Hy)

Fy

7.C

(F-CH)

 
 

2.hod

supl. (Hy)

Fy

6.A

(6. A)

 

Mamulová Veronika

6.hod

supl. (Lo)

Aj

8.C

(F-CH)

 

Němčáková Gabriela

1.hod

spojeno (Jč)

Aj

5.B

(Kuch)

 

Kudláčková Tereza

4.hod

supl. (Jč)

Čj

8.C

(7. B)

 

Wolf Jan

5.hod

supl. (Hy)

Fy

6.B

(F-CH)

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.B

2.hod

Aj

 

(2. B)

supluje

Haluzíková Dana

(Jč)

3.A

3.hod

Prv

 

(3. A)

změna

Riegrová Marika

 

5.A

4.hod

Vl

 

(5. A)

supluje

Biskupová Ludmila

(Lo)

5.B

1.hod

Aj

 

(Kuch)

spojí

Němčáková Gabriela

(Jč)

6.A

2.hod

Fy

 

(6. A)

supluje

Macháň Radomír

(Hy)

6.B

5.hod

Fy

 

(F-CH)

supluje

Wolf Jan

(Hy)

7.B

3.hod

I

7h2

(Poč2)

spojí

Haša Marek

(Hy)

 

6.hod

I

7d2

(Poč2)

spojí

Haša Marek

(Hy)

7.C

1.hod

Fy

 

(F-CH)

supluje

Macháň Radomír

(Hy)

 

3.hod

I

7h2

(Poč2)

spojí

Haša Marek

(Hy)

 

6.hod

I

7d2

(Poč2)

spojí

Haša Marek

(Hy)

8.A

6.hod

Hv

 

(HUD)

supluje

Hajdová Marie

(Krá)

8.C

4.hod

Čj

 

(7. B)

supluje

Kudláčková Tereza

(Jč)

 

6.hod

Aj

 

(F-CH)

supluje

Mamulová Veronika

(Lo)

 

 

Suplování:   Středa 30.11.2022 (sudý týden)

datum výpisu: 29.11.2022 (13:35)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Hynčicová Kristýna

-

Še

Ma

Ma

-

So

   

Juřenčáková Michaela

Něm

Mam

Sb

Bi

Haj

-

   

Lovětínská Hana

Haj

-

Haš

Le

Haš

Od

   

Šatánková Lenka

....

-

-

-

....

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Sobek Rostislav

6.hod

supl. (Hy)

I

6.C (6h2)+

(Poč2)

 

Biskupová Ludmila

4.hod

supl. (Jč)

Aj

9.B (Aj93)

(9. B)

 

Hajdová Marie

1.hod

supl. (Lo)

Přv

5.B

(5. B)

 
 

5.hod

supl. (Jč)

Aj

6.B (Aj62)

(6. B)

 

Haša Marek

3.hod

supl. (Lo)

I

8.B

(F-CH)

 
 

5.hod

supl. (Lo)

I

7.A

(Př-Z)

 

Jurčáková Kateřina

2.hod

změna

4.B

(4. B)

 

Macháň Radomír

3.hod

supl. (Hy)

M

9.A

(Př-Z)

 
 

4.hod

supl. (Hy)

Fy

6.C

(F-CH)

 

Lehká Alice

4.hod

supl. (Lo)

Z

7.B

(Př-Z)

 

Mamulová Veronika

2.hod

supl. (Jč)

Aj

7.C

(7. A)

 
 

2.hod

odpadá

Aj

4.B

 

změna hodiny

Němčáková Gabriela

1.hod

supl. (Jč)

Aj

8.C (8BC3)

(učCj)

 

Odstrčilová Eva

6.hod

supl. (Lo)

M

9.B

(F-CH)

 

Sedláčková Barbora

3.hod

supl. (Jč)

Aj

5.B

(5. B)

 

Šejda Roman

2.hod

supl. (Hy)

Fy

7.A

(F-CH)

 

Změny v rozvrzích tříd:

4.B

2.hod

 

(4. B)

změna

Jurčáková Kateřina

(Mam)

5.B

1.hod

Přv

 

(5. B)

supluje

Hajdová Marie

(Lo)

 

3.hod

Aj

 

(5. B)

supluje

Sedláčková Barbora

(Jč)

6.B

5.hod

Aj

Aj62

(6. B)

supluje

Hajdová Marie

(Jč)

 

6.hod

I

6h2

(Poč2)

supluje

Sobek Rostislav

(Hy)

6.C

4.hod

Fy

 

(F-CH)

supluje

Macháň Radomír

(Hy)

 

6.hod

I

6h2

(Poč2)

supluje

Sobek Rostislav

(Hy)

7.A

2.hod

Fy

 

(F-CH)

supluje

Šejda Roman

(Hy)

 

5.hod

I

 

(Př-Z)

supluje

Haša Marek

(Lo)

7.B

4.hod

Z

 

(Př-Z)

supluje

Lehká Alice

(Lo)

7.C

2.hod

Aj

 

(7. A)

supluje

Mamulová Veronika

(Jč)

8.B

3.hod

I

 

(F-CH)

supluje

Haša Marek

(Lo)

8.C

1.hod

Aj

8BC3

(učCj)

supluje

Němčáková Gabriela

(Jč)

9.A

3.hod

M

 

(Př-Z)

supluje

Macháň Radomír

(Hy)

9.B

4.hod

Aj

Aj93

(9. B)

supluje

Biskupová Ludmila

(Jč)

 

6.hod

M

 

(F-CH)

supluje

Odstrčilová Eva

(Lo)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 1.12.2022 (sudý týden)

datum výpisu: 29.11.2022 (13:35)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Hynčicová Kristýna

Haj

-

Le

-

Ma

Ma

   

Haša Marek

So

Kr

Vy

So

Vy

Kr

   

Juřenčáková Michaela

Něm

Haj

Krá

Jež

-

-

   

Lovětínská Hana

Po

-

So

Ma

Haj

-

   

Mlčáková Jana

Něm

Krá

-

Jež

-

-

   

Šatánková Lenka

....

....

-

-

-

-

Vy

Vy

Změny v rozvrzích učitelů:

Sobek Rostislav

1.hod

supl. (Haš)

Tv

4.A

(Tv1)

 
 

3.hod

supl. (Lo)

Ch

8.C

(F-CH)

 
 

4.hod

supl. (Haš)

Ov

8.A

(Poč2)

 

Riegrová Marika

4.hod

změna

Čj

3.A

(3. A)

 

Hajdová Marie

1.hod

supl. (Hy)

Fy

6.B

(6. B)

 
 

2.hod

supl. (Jč)

Aj

5.B

(učCj)

 
 

5.hod

supl. (Lo)

7.C

(Př-Z)

 

Ježková Dana

4.hod

supl. (Jč)

Čj

8.C (8C1)

(7. A)

 
 

4.hod

spojeno (Ml)

Čj

8.C (8C2)

(7. A)

 

Havlíčková Simona

3.hod

změna

Čj

6.A

(6. A)

 

Králová Miroslava

2.hod

supl. (Ml)

Čj

6.C

(učM)

 
 

3.hod

supl. (Jč)

Čj

7.C

(7. B)

 

Královič Milan

2.hod

supl. (Haš)

Z

9.B

(Poč2)

 
 

6.hod

supl. (Haš)

M

8.B

(Poč2)

 

Macháň Radomír

4.hod

supl. (Lo)

Ch

9.A

(F-CH)

 
 

5.hod

supl. (Hy)

Fy

6.A

(F-CH)

 
 

6.hod

supl. (Hy)

Fy

7.C

(F-CH)

 

Lehká Alice

3.hod

supl. (Hy)

9.B

(Př-Z)

 
 

3.hod

odpadá

Z

6.A

 

změna hodiny

Němčáková Gabriela

1.hod

změna

SPČ

8.A (SPČ8)

(8. C)

 
 

1.hod

spojeno (Ml)

Čj

8.C (8C1)

(8. C)

 

Pončíková Marcela

1.hod

supl. (Lo)

8.B

(Př-Z)

 

Vyka Marek

3.hod

spojeno (Haš)

Tv

9.A (Chl)

(Tv2)

 
 

5.hod

spojeno (Haš)

Tv

9.B (Dív)

(Tv1)

 
 

7.hod

supl. (Šat)

7.B (Dív)

(Díl1)

 
 

8.hod

supl. (Šat)

7.B (Dív)

(Díl1)

 

Změny v rozvrzích tříd:

3.A

4.hod

Čj

 

(3. A)

změna

Riegrová Marika

 

4.A

1.hod

Tv

 

(Tv1)

supluje

Sobek Rostislav

(Haš)

5.B

2.hod

Aj

 

(učCj)

supluje

Hajdová Marie

(Jč)

6.A

3.hod

Čj

 

(6. A)

změna

Havlíčková Simona

(Le)

 

5.hod

Fy

 

(F-CH)

supluje

Macháň Radomír

(Hy)

6.B

1.hod

Fy

 

(6. B)

supluje

Hajdová Marie

(Hy)

6.C

2.hod

Čj

 

(učM)

supluje

Králová Miroslava

(Ml)

7.B

7.hod

Dív

(Díl1)

supluje

Vyka Marek

(Šat)

 

8.hod

Dív

(Díl1)

supluje

Vyka Marek

(Šat)

7.C

3.hod

Čj

 

(7. B)

supluje

Králová Miroslava

(Jč)

 

5.hod

 

(Př-Z)

supluje

Hajdová Marie

(Lo)

 

6.hod

Fy

 

(F-CH)

supluje

Macháň Radomír

(Hy)

8.A

1.hod

SPČ

SPČ8

(8. C)

změna

Němčáková Gabriela

 
 

4.hod

Ov

 

(Poč2)

supluje

Sobek Rostislav

(Haš)

8.B

1.hod

 

(Př-Z)

supluje

Pončíková Marcela

(Lo)

 

6.hod

M

 

(Poč2)

supluje

Královič Milan

(Haš)

8.C

1.hod

Čj

8C2

(8. C)

spojí

Němčáková Gabriela

(Jč)

 

1.hod

Čj

8C1

(8. C)

spojí

Němčáková Gabriela

(Ml)

 

3.hod

Ch

 

(F-CH)

supluje

Sobek Rostislav

(Lo)

 

4.hod

Čj

8C1

(7. A)

supluje

Ježková Dana

(Jč)

 

4.hod

Čj

8C2

(7. A)

spojí

Ježková Dana

(Ml)

9.A

3.hod

Tv

Chl

(Tv2)

spojí

Vyka Marek

(Haš)

 

4.hod

Ch

 

(F-CH)

supluje

Macháň Radomír

(Lo)

9.B

2.hod

Z

 

(Poč2)

supluje

Královič Milan

(Haš)

 

3.hod

 

(Př-Z)

supluje

Lehká Alice

(Hy)

 

5.hod

Tv

Dív

(Tv1)

spojí

Vyka Marek

(Haš)

 

 

Suplování:   Pátek 2.12.2022 (sudý týden)

datum výpisu: 29.11.2022 (13:35)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Hynčicová Kristýna

Še

Hav

Ma

Wo

Jk

Pav

   

Sobek Rostislav

-

-

-

Vy

   

Haša Marek

Str

Hav

Hav

Le

Kr

Pav

   

Juřenčáková Michaela

Le

-

Bi

Krá

Jež

-

   

Lovětínská Hana

-

Haj

Haj

Jež

Haj

Haj

   

Šatánková Lenka

-

Str

-

-

-

-

-

-

Vyka Marek

Po

-

-

-

Od

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Sobek Rostislav

1.- 6. hod Obecný pedagogický dohled

Biskupová Ludmila

3.hod

supl. (Jč)

Čj

8.C

(Čj-D)

 

Hajdová Marie

2.hod

supl. (Lo)

8.C

(Př-Z)

 
 

3.hod

supl. (Lo)

Vl

5.A

(5. A)

 
 

5.hod

supl. (Lo)

Ch

8.B

(F-CH)

 
 

6.hod

supl. (Lo)

Ch

8.A (8AbP)

(F-CH)

 

Ježková Dana

4.hod

supl. (Lo)

Ch

9.B

(F-CH)

 
 

5.hod

supl. (Jč)

Čj

9.B (Aj93)

(9. B)

 

Jurčáková Kateřina

5.hod

supl. (Hy)

I

6.B (6d1)+

(Poč1)

 

Havlíčková Simona

2.hod

spojeno (Haš)

Aj

7.B (7h1)+

(Poč1)

 
 

2.hod

supl. (Hy)

Aj

7.B (7h2)+

(Poč1)

 
 

3.hod

supl. (Haš)

Aj

9.B

(9. B)

 
 

3.hod

odpadá

Čj

6.A

 

změna hodiny

Králová Miroslava

4.hod

supl. (Jč)

Čj

8.C (8BC3)

(učCj)

 

Královič Milan

5.hod

supl. (Haš)

I

6.C (6d2)+

(Poč2)

 

Macháň Radomír

3.hod

supl. (Hy)

Fy

7.B

(F-CH)

 

Lehká Alice

1.hod

supl. (Jč)

Aj

6.B (Aj62)

(6. B)

 
 

3.hod

změna

Z

6.A

(6. A)

 
 

4.hod

supl. (Haš)

Tv

6.C (6d2)+

(Tv2)

 

Odstrčilová Eva

5.hod

supl. (Vy)

Tv

6.B (6h1)+

(Tv1)

 

Pavelková Monika

6.hod

spojeno (Haš)

I

7.B (7d1)+

(Poč1)

 
 

6.hod

supl. (Hy)

I

7.B (7d2)+

(Poč1)

 

Pončíková Marcela

1.hod

supl. (Vy)

Tv

5.B

(Tv1)

 

Strnadová Jana

1.hod

supl. (Haš)

Čj

9.A

(Poč2)

 
 

2.hod

supl. (Šat)

Vv

8.B

(F-CH)

 

Šejda Roman

1.hod

supl. (Hy)

Fy

7.A

(F-CH)

 

Vyka Marek

6.hod

spojeno (So)

Tv

7.A (7h1)+

(Tv2)

 
 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Wolf Jan

4.hod

supl. (Hy)

I

6.C (6h2)+

(Poč2)

 

Zábilková Jana

3.hod

supl. (So)

Tv

1.A

(Tv1)

 
 

5.hod

supl. (So)

Tv

6.C (6h2)+

(Tv2)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

Tv

 

(Tv1)

supluje

Zábilková Jana

(So)

5.A

3.hod

Vl

 

(5. A)

supluje

Hajdová Marie

(Lo)

5.B

1.hod

Tv

 

(Tv1)

supluje

Pončíková Marcela

(Vy)

6.A

3.hod

Z

 

(6. A)

změna

Lehká Alice

(Hav)

 

5.hod

Tv

6h1

(Tv1)

supluje

Odstrčilová Eva

(Vy)

 

5.hod

I

6d1

(Poč1)

supluje

Jurčáková Kateřina

(Hy)

6.B

1.hod

Aj

Aj62

(6. B)

supluje

Lehká Alice

(Jč)

 

4.hod

Tv

6d2

(Tv2)

supluje

Lehká Alice

(Haš)

 

4.hod

I

6h2

(Poč2)

supluje

Wolf Jan

(Hy)

 

5.hod

I

6d2

(Poč2)

supluje

Královič Milan

(Haš)

 

5.hod

Tv

6h1

(Tv1)

supluje

Odstrčilová Eva

(Vy)

 

5.hod

I

6d1

(Poč1)

supluje

Jurčáková Kateřina

(Hy)

 

5.hod

Tv

6h2

(Tv2)

supluje

Zábilková Jana

(So)

6.C

4.hod

Tv

6d2

(Tv2)

supluje

Lehká Alice

(Haš)

 

4.hod

I

6h2

(Poč2)

supluje

Wolf Jan

(Hy)

 

5.hod

I

6d2

(Poč2)

supluje

Královič Milan

(Haš)

 

5.hod

Tv

6h2

(Tv2)

supluje

Zábilková Jana

(So)

7.A

1.hod

Fy

 

(F-CH)

supluje

Šejda Roman

(Hy)

 

2.hod

Aj

7h1

(Poč1)

spojí

Havlíčková Simona

(Haš)

 

6.hod

Tv

7h1

(Tv2)

spojí

Vyka Marek

(So)

 

6.hod

I

7d1

(Poč1)

spojí

Pavelková Monika

(Haš)

7.B

2.hod

Aj

7h1

(Poč1)

spojí

Havlíčková Simona

(Haš)

 

2.hod

Aj

7h2

(Poč1)

supluje

Havlíčková Simona

(Hy)

 

3.hod

Fy

 

(F-CH)

supluje

Macháň Radomír

(Hy)

 

6.hod

Tv

7h1

(Tv2)

spojí

Vyka Marek

(So)

 

6.hod

I

7d1

(Poč1)

spojí

Pavelková Monika

(Haš)

 

6.hod

I

7d2

(Poč1)

supluje

Pavelková Monika

(Hy)

7.C

2.hod

Aj

7h2

(Poč1)

supluje

Havlíčková Simona

(Hy)

 

6.hod

I

7d2

(Poč1)

supluje

Pavelková Monika

(Hy)

8.A

6.hod

Ch

8AbP

(F-CH)

supluje

Hajdová Marie

(Lo)

8.B

2.hod

Vv

 

(F-CH)

supluje

Strnadová Jana

(Šat)

 

5.hod

Ch

 

(F-CH)

supluje

Hajdová Marie

(Lo)

8.C

2.hod

 

(Př-Z)

supluje

Hajdová Marie

(Lo)

 

3.hod

Čj

 

(Čj-D)

supluje

Biskupová Ludmila

(Jč)

 

4.hod

Čj

8BC3

(učCj)

supluje

Králová Miroslava

(Jč)

9.A

1.hod

Čj

 

(Poč2)

supluje

Strnadová Jana

(Haš)

9.B

3.hod

Aj

 

(9. B)

supluje

Havlíčková Simona

(Haš)

 

4.hod

Ch

 

(F-CH)

supluje

Ježková Dana

(Lo)

 

5.hod

Čj

Aj93

(9. B)

supluje

Ježková Dana

(Jč)

 

Zpracováno v systému Bakaláři